Joniškio LUNI paskaitos

2010 03 30 LUNI Joniškis. Andrius Virbičianskas. Pasaulinis „Zeitgeist“ judėjimas nepalieka abejingų

Skaityti daugiau...Kovo 30 d. 17 val. Jono Avyžiaus viešosios bibliotekos skaitykloje vyks paskaita-diskusija tema „Pasaulinis „Zeirgeist“ judėjimas nepalieka abejingų“. Užsiėmimą ves lektorius Andrius Virbičianskas. Bus demonstruojamos filmo „Zeitgeist: Addendum“ ištraukos, lektorius pristatys „Zeitgeist“ judėjimo ir „Veneros“ projekto idėjas, papasakos, kokios jų perspektyvos pasaulyje ir Lietuvoje. Bus akcentuojamas ne pats judėjimas, o tai, kaip jis įtakoja žmones, jų mąstymą bei gyvenimo būdą.

Renginys facebook'e

Skaityti daugiau...

2010 01 15 LUNI Joniškis. Darius Pocevičius, Robertas Bartašius. Alternatyvi savišvieta ir būsto statyba

Skaityti daugiau...Sausio 15 d., penktadienį, 16:00 val., J. Avyžiaus viešojoje bibliotekoje, Vilniaus g. 3, bus surengtas pirmasis Laisvojo universiteto (LUNI) užsiėmimas Joniškyje. Į Joniškį atvyksta du lektoriai iš Vilniaus: Darius Pocevičius ir Robertas Bartašius.

Rašytojas, buvęs VU dėstytojas Darius Pocevičius pasakos apie neformalių savišvietos iniciatyvų istoriją ir ragins patiems kurti Laisvąjį universitetą Joniškyje. „Pasidaryk pats“ namo kūrėjas Robertas Bartašius kalbės apie nuosavo būsto patologiją, kuria serga daugelis lietuvių, ir siūlys nuo jos išsigydyti – imti ir pačiam susiręsti sau pastogę.

Skaityti daugiau...

2010 02 23 LUNI Joniškis. Evaldas Balčiūnas. Bedarbystė ir elgetavimas

Skaityti daugiau...Vasario 23 dieną, antradienį, 17.00 val. vyks Laisvojo universiteto (LUNI) užsiėmimas „BEDARBYSTĖ  IR ELGETAVIMAS“. Paskaitą skaitys anarchizmo istorikas Evaldas Balčiūnas. Užsiėmimas vyks  J. Avyžiaus viešosios bibliotekos skaitykloje, Vilniaus g. 3, Joniškyje.

Lektorius kalbės apie sugebėjimą paprašyti, priimti, suteikti pagalbą, kuri šiandien yra nuvertinta vertybė. Negi elgetaujantys televizijos projektai yra vieninteliai, verti pagarbos? Lektorius pasakos ir apie elgetavimo technologijų pritaikymą šiuolaikiniame pasaulyje. Bedarbystės klausimą lektorius aptars per asmeninės patirties prizmę: kas apsunkina ir kas praskaidrina bedarbio gyvenimą šiuo sunkiu krizės metu?

Renginys facebook'e

Skaityti daugiau...

              facebook lunirss lunitwitter luniwikipedia 32

Facebook

Vikipedija