2015 12 02 LUNI Kaunas. Mokytojų streikas! Kas vyks ir kaip solidarizuotis? (susitikimas-diskusija su streikuosiančiais mokytojais)

Skaityti daugiau...

Gruodžio 2 d., trečiadienį, 18 val., LUNI Kaunas kviečia į diskusiją-susitikimą su LŠDPS (Lietuvos švietimo darbuotojų profesinės sąjungos) pirmininku Andriumi Navicku bei (streikuoti besiruošiančiais) mokytojais – eiliniais profesinių sąjungų nariais. Diskusija vyks labdaros ir paramos fondo „Frida“ patalpose (Rotušės a. 26, 3 aukštas).

Renginys Facebook'e

Skaityti daugiau...

2015 09 05 LUNI Kaunas. DISKUSIJA, SUSITIKIMAS SU PROFESINĖMIS SĄJUNGOMIS "Naujasis Darbo Kodeksas - kas naujo, kas to pačio?"

Skaityti daugiau...

Diskusijoje kalbėsimės apie nuo 2016 m. vyriausybės norimą įvesti Naują Darbo Kodeksą. Šiuo kodeksu norima dar labiau liberalizuoti darbo santykius, sumažinti darbuotojų garantijas trumpinant atleidimo terminus bei mažinant išeitines išmokas, prailginti leistiną darbo savaitės trukmę iki 60val. bei įvesti lankstesnes darbo sutartis.

Renginys Facebook'e

Skaityti daugiau...

2015 03 13 LUNI Kaunas. LUNI Kaunas organizacinis susitikimas veiklai atnaujinti

Skaityti daugiau...

Ne paslaptis, kad Luni Kaunui trūksta naujo kraujo. Senieji mohikanai vairą pametė dėl įvairių nonkonformistinių idėjų ar, neva, dėl nenoro tęsti buržuazinės klasės manieras įkūnijančio snobizmo, ar tiesiog dėl užimtumo, o iki tol šauniai plaukęs Luni Kaunas laivelis liko ir be kapitono, ir be šturmanų. Tragedijos nėra, tiesiog periodiškai reikia atsinaujinti.

Renginys Facebook'e

Skaityti daugiau...

2014 10 23 LUNI Kaunas. Judith Butler "Gender Trouble" skaitymai 2

Skaityti daugiau...

Luni Kaunas tęsia "Gender trouble" skaitymus. Šį kartą griausime binarinę lyčių struktūrą ir sex/gender perskyrą.

Jau pakalbėjome apie feminizmo kuriamą subjektą(užbaigėme I skyrių tiems kas nebuvo aktualu pasiskaityti patiems), o šiam kartui nusprendėme, kad būtų naudinga pasiskaityti prieš susirenkant II ir III skyrius ar daugiau, jei noras leidžia. Kaip praeitą kartą susėsime ratu ir po vieną garsiai skaitysime po pastraipą teksto. Perskaičius aptarsime ir išdiskutuosime teksto gabaliuką ir judėsim prie sekančio.

Renginys Faceboook'e

Skaityti daugiau...

              facebook lunirss lunitwitter luniwikipedia 32

Facebook

Vikipedija