Alytaus LUNI paskaitos

2011 03 13 LUNI Alytus. Išrasti dviratį vis iš naujo...

Skaityti daugiau...Dviratis – senas, bet nuolat alternatyvus siekis to paties: patogaus, normalaus ir įprasto gyvenimo. Visi žinome, kuo patogus keturratis automobilis, bet nelabai norime pripažinti tai, kuo jis vis dėlto atsilieka nuo dviračio.

Renginys facebook'e

Kuo malšinti judesio troškulį? Patarimai namų šeimininkėms, bankininkams, referentėms, fabrikų, gamyklų direktoriams, moksleiviams, vaikščiojantiems pėsčiomis šiaip ir su slidžių lazdomis.

Skaityti daugiau...

2012 06 07 LUNI Alytus Ar įmanoma sustabdyti branduolinius Putino monstrus šalia Lietuvos sienų?

Skaityti daugiau...LUNI Vilnius (birželio 6), Alytus (birželio 7)18:00 val. Alytaus dailės nokykloje (S.Dariaus ir S.Girėno 25) ir Klaipėda (birzelio 8).

Susitikimai-paskaitos su Andrejumi Ožarovskiu, Rusijos branduolinės fizikos ekspertu, Bellona tinklo nariu.
Andrejus - vienas garsiausių Rusijos branduolinės energetikos priešininkų. Kaip aktyvus mokslininkas ir pilietinis aktyvistas jis dalyvauja daugelyje iniciatyvų, kurios padeda kelti klausimus apie atominės energetikos grėsmes ir perspektyvas.

Skaityti daugiau...

2010 12 04 LUNI Alytus. Darius Ražauskas. Žaliavalgystė

Skaityti daugiau...Laisvasis universitetas (LUNI) Alytuje kviečia į paskaitą šį šeštadienį, gruodžio 4 d., 15.00 val. Paskaitos tema: „Žaliavalgystė – naujoji mada ar sveikatos šaltinis?“ Apie tai kalbės Darius Ražauskas – 25 metų Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) vadybos ir firmų organizavimo magistras, buvęs naktinio klubo direktorius. Dabar – žaliavalgių ekobendruomenės narys, keliaujantis, laisvai samdomas mokytojas, savęs ieškotojas, domisi bendruomeniniu gyvenimu, ekologija, alternatyvia edukacija bei kitokia mityba.

Renginys facebook'e

Skaityti daugiau...

2011 05 20 LUNI Alytus.Neurolingvistinis programavimas ir mes

Skaityti daugiau...“Neurolingvistinis programavimas ir mes” arba linksmai apie mūsų valdymą ir mumis keičiančius valdžią savyje.

Kaip linksmai ir panaudojant neurolingvistinį programavimą keisti save? Kaip atrasti naujas savo galimybes? Kuo išsiskiria sekmingi žmonės? Kur mano vidinė galia?
  • Į šiuos ir kitus linksmus klausimus, pasirendami neurolingvistų ir kitų psichologijos šakų specialistų tyrimais, bei rekomendacijomis atsakinėsime sau laisvojoje paskaitoje.
  • Data: 2011-05-20 (penktadienis) 18:30h
  • Vieta: Alytaus dailės mokykla, S. Dariaus ir S. Girėno g. 25, Alytus
  • Paskaita nemokama. Padėkos dėžutė.

2010 05 24 LUNI Alytus. Rytis Valūnas. Teisė – spindesys ir (ar) skurdas?

Skaityti daugiau...Šį pirmadienį, gegužės 24 d., 18.00 val., Laisvasis universitetas Alytuje kviečia į įdomią ir gyvą diskusiją apie teisę. Paskaitos tema – „Teisė, teisininkai, teisingumas ir mūsų teisės: spindesys ir(ar) skurdas?“ Lektorius – teisininkas, advokato padėjėjas, teisės katedros lektorius Rytis Valūnas.

Renginys facebook'e

Rytis Valūnas – alytiškis, nuo 2009 m. Mykolo Romerio universiteto Tarptautinės ir Europos Sąjungos teisės katedros lektorius. Dėstomi dalykai: tarptautinė teisė, tarptautinė prekybos teisė, humanitarinė teisė. Šiuo metu Rytis Valūnas dirba advokato padėjėju advokatų kontoroje „J. Judickienė ir partneriai“.

Skaityti daugiau...

2011 04 30 LUNI Alytus. Vladas Balkevičius. Religija ir dabartis

Skaityti daugiau...Balandžio 30 d., šeštadienį, 15 val. Alytaus dailės mokykloje rengiama Laisvojo universiteto (LUNI) paskaita „Religija ir dabartis“. Paskaitą skaitys Vladas Balkevičius, buvęs Vilniaus valstybinio pedagoginio instituto filosofijos katedros dėstytojas. Paskaita vyks Alytaus dailės mokykloje, S. Dariaus ir S. Girėno g. 25, Alytuje. Įėjimas laisvas.

Renginys facebok‘e


RELIGIJA IR DABARTIS


– Tikėjimas ir jo vaidmuo tikrovės pažinimo procese
– Religijos esmės problema
– Pasaulėžiūrinė situacija šiuolaikiniame pasaulyje
– Krikščionybės krizė Europoje
– Religijos padėtis Lietuvoje
– Tikėtinos religinės sąmonės raidos perspektyvos

Skaityti daugiau...

2010 01 30 LUNI Alytus. Andrius Melninkaitis ir Justinas Galinis. Lazerių šviesa vs. gamtos šviesa

Skaityti daugiau...LAISVASIS UNIVERSITETAS ALYTUJE kviečia į paskaitą šį šeštadienį, sausio 30 d., 13 val. kuri vyks Alytaus dailės mokykloje, S. Dariaus ir S. Girėno g. 25. Paskaitos tema: LAZERIŲ ŠVIESA VS. GAMTOS ŠVIESA. Apie lazerinės šviesos ypatumus kalbės vyr. mokslo darbuotojas, docentas, fizikos mokslų daktaras Andrius Melninkaitis. Apie gamtos šviesos stebuklus kalbės lazerinės fizikos ir optinių technologijų magistrantas Justinas Galinis

Renginys facebook'e

Andrius Melninkaitis šiuo metu dirba Vilniaus Universitete, Kvantinės elektronikos katedroje, Lazerinių tyrimų centre. Be to, kad vadovauja bakalauro studentų mokslinei veiklai, Andrius rašo įvairias publikacijas moksliniams žurnalams, nuo 2007m. recenzuoja mokslinį žurnalą "Optics & Laser Technology" (Elsevier).

Skaityti daugiau...

2011 03 20 LUNI Alytus. Darius Ražauskas. mOKykla (ki)Taip? Alternatyvi edukacija

Skaityti daugiau...Žemės dienos proga Alytaus LUNI vyks paskaita-diskusija, kurioje kartu analizuosime Lietuvos ir užsienio alternatyvių mokyklų pasiekimus ir darbo metodus. Aptarsime pačią mokslo paskirtį, dabartinę būklę ir galimus ateities sprendimus. Paskaitos metu bus pristatyta praktinė lektoriaus darbo patirtis su vaikais alternatyvioje mokykloje, bei kolegų atsiliepimai apie kitų šalių pavyzdžius.

Renginys facebook'e

Skaityti daugiau...

2009 12 19 LUNI Alytus. Ignas Kalpokas. Sugalvoti lietuvį

Skaityti daugiau...LAISVASIS UNIVERSITETAS ALYTUJE kviečia į paskaitą šį šeštadienį, gruodžio 19 d., 16:30 val., kuri vyks Alytaus dailės mokykloje, S. Dariaus ir S. Girėno g. 25. Paskaitos tema – „Lietuviškumo koncepcijos: sugalvoti lietuvį“. Apie tai kalbės jaunasis politologas, tautinio ir politinio identiteto ekspertas Ignas Kalpokas.

Ignas Kalpokas jau ketvirtus metus studijuoja politikos mokslus politikos mokslų ir diplomatijos fakultete Vytauto Didžiojo universitete. Nuo 2006 iki 2008 m. Ignas - „Vaikų ir jaunimo akademinės pažangos - Nacionalinės moksleivių akademijos“ filologijos sekcijos kuratoriaus asistentas, techninis darbuotojas ir administratorius, internetinio savaitraščio www.verslosavaite.lt politikos apžvalgininkas.

Skaityti daugiau...

              facebook lunirss lunitwitter luniwikipedia 32

Facebook

Vikipedija