LUNI padalinys; toks labai kaimiškas Laisvojo universiteto fakultetas, tačiau turintis ambicijų tapti europinio lygio traukos centru

Jei tu pamėgai trobą ir nori prisidėti prie nevaržomo jos puoselejimo, tai žinok, kad gali ten tiesiog nuvykti ir kurti. O kūrybai gan dažnai prireikia nenumatytų ir gan netikėtų daiktų. Kas tai? Mes ir patys to gerai nežinome, tačiau iš esmės gali vežti viską, ko tau šiam gyvenime nebereikia: seną tavo namų raktą, spyną, senamadišką lempą, dviračio ratą ar vinį, mašinos langą ar patefono plokštelę.

Žodžiu, visus "trobiškus" daiktus, kurie pagaminti iš kokybiškų medžiagų: medžio, metalo, stiklo, keramikos, netgi geros plastmasės (nors su ja atsargiai). Iš anksto suderinus, daiktą net galėtume pasiimti patys. Šiuo metu ypatingai trūksta, radiatorių, senų langų ir panaudotų reklaminių tentų, jei kas turi atliekamų, praneškit :)

Oficialus ekoTROBOS tinklalapis

2009 05 22-24 LUNI EkoTroba. Žalsvo požiūrio savaitgalis EkoTroboje

Skaityti daugiau...Sveiki, senoji trobelė Žemaitijos miškų apsupty gegužės 22-24 dienomis ir vėl kviečia į tradicinį alternatyviai žalsvo požiūrio sambrūzdį EKOTROBA-4.

Numatoma programa:

22 d., penktadienis

Nuo 14 val. Ekotrobos amatai, meniniai užsiėmimai

17 val. ekopatiekalų gamyba

21 val. Paskaita. Karolis Grušas ("Žmogaus dvasingumas istorijos eigoje" - apie dvasinę ekologiją, energetiką, simbolizmą, įv.tikėjimų vystymąsi bei įtakas)

23 val. "Ir angelas, kur krenta iš Dangaus" poetinis-muzikinis performansas.

Skaityti daugiau...

2008 09 26-28 LUNI EkoTroba. ŠIAUDo rudENĖLIS 2008

Skaityti daugiau...Šiaudinis meninis savaitgalis troboje 2008 m. rugsėjo 26-28 d. Kaip žinia, trobos pašonėje JazzEco architektūros stiliumi jau pradėtas statyti šiaudų namas. Tai puiki proga susirinkti ir pamenuoti...

Numatoma programa:

26 d., penktadienis

Vakarienė - eco patiekalai ant laužo. Ypatingas trobos patiekalas - "Bulvės su ragučiais"

Filmo demonstravimas daržinėje, ant šiaudų kitkų.

Patefono plokštelių vakarėlis. Led Zeppelin. Lietuvių liaudies pasakos iš plokštelės.

Skaityti daugiau...

              facebook lunirss lunitwitter luniwikipedia 32

Facebook

Vikipedija