b_850_315_16777215_00_images_iliustracijos_2014_vilnius_amalikas.jpg

 

2014 m. kovo 17 d., pirmadienį, 18 val. Laisvasis universitetas (LUNI) kviečia į susitikimą su Tadu Ingilevičiumi, 8 mėnesius savanoriavusiu Malavyje. Pokalbio tema: „Visuomenės gerovės skatinimas per išsilavinimą". Renginys vyks VU Chemijos fakulteto 125 auditorijoje, Naugarduko g. 24, Vilniuje.

Renginys Facebook'e

Malavis patenka į vargingiausių šalių dešimtuką. Šalis beveik dvigubai didesnė už Lietuvą ir turi daugiau nei 16 milijonų gyventojų. Joje didžiulis mirtingumas nuo ŽIV/AIDS bei maliarijos. Pagrindinės pajamos gaunamos iš žemdirbystės, kuri vis dažniau nukenčia nuo nenuspėjamų orų. Pagrindinis maistas – kukurūzų miltų košė. Korporacijų „Coca cola" ir „Carlsberg" produkcijos yra bet kuriam užkampyje, kitų gėrimų pasirinkimo labai mažai. Vanduo kainuoja brangiau nei „Coca cola". Taiki šalis, kurioje nebuvo pilietinių karų, išlieka tarp labiausiai korumpuotų šalių.

„Štai į tokią šalį išvykau 8 mėnesiams savanoriauti mokytojų rengimo koledže „Amalika", kuris įsikūręs atokioje kaimo vietovėje. Buvau studentų grupės mokytojas, skaičiau paskaitas apie globalizaciją, internetą, karus/konfliktus, pasaulio šalis, visatą, globalinį atšilimą... Tai pat buvau atsakingas už kompiuterius, dalinom mokyklėlėm saulės energija pakraunamas lempas ir panašiai. Apie visa tai ir papasakosiu susitikimo metu", – sako Tadas.

              facebook lunirss lunitwitter luniwikipedia 32

Facebook

Vikipedija