fukusimaGegužės 28 d., pirmadienį, 18 val., Laisvasis universitetas (LUNI) kviečia į susitikimą su įdomiais žmonėmis – muzikantais Mariumi Šinkūnu ir Satoko Aoki, kurie pasidalins asmeniniais Fukušimos tragedijos dienų įspūdžiais. Kalbėsimės lietuviškai ir angliškai. Renginys vyks VU Chemijos fakulteto 125 aud., Naugarduko g. 24, Vilniuje.

 


 

paskaitos garso įrašas:

{rawcontent rc=31}

visi paskaitų įrašai


 

Renginys Facebook'e

Per 2011 m. pavasario cunamį ir atominės elektrinės avariją lietuvis Marius Šinkūnas ir japonė Satoko Aoki gyveno netoli Fukušimos. Jie papasakos, kas vyko Japonijoje prieš metus ir kas vyksta dabar, bei pasidalins jausmais, kurie aplanko patekus į didžiausią pasaulyje atominę katastrofą. Marius sako, kad gyvendami saloje jie jautėsi lyg triušiai bandymų kameroje...



Satoko Aoki gimė Tokijuje, nuo 3 metų groja pianinu. Baigė Senzoku muzikos universitetą, perkusijos specialybę, taip pat Osakos meno universitetą. Marimbos atlikimo meno mokėsi pas Shoko Araya ir Makiko Sekido. Vibrafono, bei kompozicijos mokėsi pas Toshihiro Akamatsu. Satoko yra dvidešimtojo Japonijos perkusininkų asociacijos konkurso prizininkė.

Marius Šinkūnas (g. 1983 m. Vilniuje) baigęs J. Tallat-Kelpšos konservatoriją, įstojo į Muzikos ir teatro akademiją. Taip pat studijavo perkusiją Lijono (Prancūzija) muzikos ir šokio akademijoje. Grįžęs į Lietuvą, pradėjo savarankiškai studijuoti vibrafono meną, netrukus buvo pakviestas studijuoti Mičigano universitete (JAV). Trijų respublikinių ir tarptautinio konkurso laureatas Marius Šinkūnas gyveno ir koncertavo Japonijoje.

              facebook lunirss lunitwitter luniwikipedia 32

Facebook

Vikipedija