cernobil_252011 m. balandžio 15 d., penktadienį, į Vilnių atvyksta du žaliųjų judėjimo atstovai: Rusijos ekologinės organizacijos „Ekogynyba“ („Экозащита“) pirmininkas Vladimiras Sliviakas ir Europos žaliųjų partijų federacijos vykdomojo komiteto narys Aleksejus Kozlovas. Susitikimas su jais vyks 17:00 val. kūrybinėse „Artotekos“ dirbtuvėse, Strazdelio g. 1 (prie „Tamstos“ muzikos klubo, šalia Barbakano), Vilniuje. Pokalbiai klausytojų pageidavimu vyks anglų ir/arba rusų kalbomis.

Renginys facebok‘e

A. Kozlovas ir V. Sliviakas papasakos apie pasaulines energetikos tendencijas praėjus 25 metams nuo avarijos Černobylio AE (Rusija) ir neseniai įvykus avarijai Fukušimos AE (Japonija). Jie pristatys net tris knygas, išleistas Černobylio avarijos 25-mečio proga: „Atominė energetika: mitai ir realybė“, „Naujasis žaliųjų kursas“, „Kaip elgtis su branduolinėmis atliekomis“.

„Atominė energetika: mitai ir realybė“ – analitinė knyga, kurioje pateikti ekonomikos, energetikos ir ekologijos ekspertų tyrimai, susiję su atominės energetikos vystymosi tendencijomis šių dienų pasaulyje. Atskiras knygos skyrius skirtas Rusijos atominės energetikos problemoms, kurį parengė V. Sliviakas. Leidinys išleistas anglų, vokiečių ir rusų kalbomis.

Kitas dvi knygas – „Naujasis žaliųjų kursas“ ir „Kaip elgtis su branduolinėmis atliekomis“ – pristatys jų redaktorius A. Kozlovas. Kartu jis papasakos ir apie Jungtinės pilietinės žaliosios alternatyvos (rus. – ГРОЗА) veiklą.

Knygos pristatomos Kaliningrade, Minske ir Vilniuje. Susitikimus remia Žaliasis Europos fondas. (Green European Foundation). Papildoma informacija el.p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

              facebook lunirss lunitwitter luniwikipedia 32

Facebook

Vikipedija