Elvis_PresleyBirželio 10 d., ketvirtadienį, 18:00 val., kavinėje „Pas Erlicką“ (Maironio g. 1, Vilniuje) Laisvasis universitetas rengia paskaitą, skirtą legendiniams dainininkui Elvisui Presley. Lektorė – filosofė, vertėja, viešųjų ryšių specialistė Patricija Droblytė.

Renginys facebook'e

Jungtinėse Valstijose sakoma, kad vaikai ateina į šį pasaulį žinodami, kas yra Elvisas Presley. Tai tiesa. Visi mes žinome garsiausią visų laikų atlikėją, XX a. antrosios pusės legendą, rokenrolo Karalių, apdovanotą daugialypiu talentu ir nuostabiu grožiu. Jo muzika ir įvaizdis virpina šimtų tūkstančių fanų širdis visame pasaulyje ir audrina vaizduotę iki šių dienų, praėjus 33 metams po jo mirties.

Bet šiandien kalbėsime ne apie įvaizdį, o apie tai, kas už jo slypi – žmogų, kuris sąmoningai ieškojo savo dvasinio kelio ir siekė tobulėjimo. Taip pat kalbėsime apie įtakas, kurios formavo jo asmenybę – pietinių JAV valstijų kultūrą, krikščioniškąjį fundamentalizmą, gospelo muziką, Naujojo amžiaus dvasingumą, taip pat žmones, padėjusius Elviui įsisąmoninti savo kelią ir išdrįsti juo eiti.

Patricija Droblytė – filosofė „nuo A iki Z“. 2004 m. baigė filosofijos doktorantūros studijas VU, tačiau disertacijos negynė. Profesionali knygų vertėja, neseniai tapusi ir ryšių su visuomene specialiste.

              facebook lunirss lunitwitter luniwikipedia 32

Facebook

Vikipedija