Andrejus OžarovskisLUNI Vilnius (birželio 6), Alytus (birželio 7)18:00 val. Alytaus dailės nokykloje (S.Dariaus ir S.Girėno 25) ir Klaipėda (birzelio 8).

LUNI auditorija Infoshope (Buvusi "Vydūno" mokykla (Daržų g.18)) 18:00 val.

Susitikimai-paskaitos su Andrejumi Ožarovskiu, Rusijos branduolinės fizikos ekspertu, Bellona tinklo nariu.
Andrejus - vienas garsiausių Rusijos branduolinės energetikos priešininkų. Kaip aktyvus mokslininkas ir pilietinis aktyvistas jis dalyvauja daugelyje iniciatyvų, kurios padeda kelti klausimus apie atominės energetikos grėsmes ir perspektyvas.

Renginys Facebook'e

LUNI paskaitų ciklo metu Andrejus Ožarovskis atsakys į labiausiai Lietuvai rūpimus branduolinės geo-politikos klausimus - ar įmanoma sustabdyti Putino branduolinius monstrus šalia Lietuvo sienų? Pranešėjas pristatys savo ir savo kolegų patirtį stabdant rusiškų branduolinių jėgainių statybas, taip pat pasaulio žaliųjų organizacijų patirtį reikalaujant atsisakyti branduolinės energetikos. Paskaitos metu kalbėsime apie branduolinės energetikos mitus ir realijas. Klausime pašnekovo, kokie pavojai laukia mažos šalies, kuri ketina pasirašyti susitarimą su branduoline korporacija HITACHI.

Andrejus Ožarovskis dalyvavo visuomenės klausymuose dėl abiejų Rusijos projektų prie Nemuno ir prie Neries ir už aktyvų dalyvavimą Astroveco plano svarstyme praleido 7 dienas Baltarusijos kalėjime.

Paskaitos organizuojamis LUNI bendradarbiaujant su privalomo referendumo dėl branduolinės energetikos iniciatyva www.UZreferenduma.lt

Andrejaus publikacijos

http://www.echo.msk.ru/blog/ozharovskiy/

http://www.bellona.ru/weblog/1184510954.04

http://www.facebook.com/andrey.ozharovsky#!/andrey.ozharovsky/photos

              facebook lunirss lunitwitter luniwikipedia 32

Facebook

Vikipedija