egidija laumenskaite luniŠ.m. gruodžio 10 d., 18 val., Klaipėdos universiteto (H. Manto g. 84) sveikatos mokslų fakulteto 313 auditorijoje E. Laumenskaitė skaitys paskaitą tema "Vidinės jėgos ir stipriausia apsauga".

Egidija Laumenskaitė – socialinių mokslų daktarė, kelių knygų apie ekonominės ir filosofinės minties istoriją, taip pat knygos apie Vladą Jurgutį – žymų tarpukario valstybininką, lietuviškų pinigų “tėvą” – autorė. Šiuo metu dirba Lietuvos Mokslo Akademijos Ekonomikos institute, dėsto aukštosiose mokyklose. 2007 m. apdovanota Lietuvos Mokslo Akademijos vardine A. Rimkos premija už mokslo darbus. Nuo 1993 m. ji yra Brahma Kumaris pasaulio dvasinio universiteto narė ir lektorė. Ji buvo pirmoji šio universiteto studentė iš Lietuvos. Jau 16 metų E. Laumenskaitė praktikuoja ir moko teigiamo kūrybinio požiūrio, streso įvaldymo ir senosios meditacijos žinių.

Brahma Kumaris dvasinis universitetas moko dvasinio lavinimo sistemos, kuri remiasi senąja Radža joga ir aiškina universalių dvasinių dėsnių pagrindus. Paskaitos metu lektorė E. Laumenskaitė pristatys „Brahma Kumaris“ - dvasinį pasaulio universitetą, atskleis senosios Radža jogos paslaptis. Visi kartu aptarsime religijos, mokslo ir dvasingumo ypatybes ir skirtumus: kas yra dvasingumas, kokia dvasinės energijos galia, jos šaltinis, taip pat – kokia yra meditacijos esmė ir poveikis. Pasak lektorės, meditacija nėra bėgimas nuo savęs, o savęs atradimas – tikrojo, amžinojo, gražaus...

              facebook lunirss lunitwitter luniwikipedia 32

Facebook

Vikipedija