b_267_200_16777215_00_images_iliustracijos_2015_kaunas_organizacinis_susitikimas.jpg

Ne paslaptis, kad Luni Kaunui trūksta naujo kraujo. Senieji mohikanai vairą pametė dėl įvairių nonkonformistinių idėjų ar, neva, dėl nenoro tęsti buržuazinės klasės manieras įkūnijančio snobizmo, ar tiesiog dėl užimtumo, o iki tol šauniai plaukęs Luni Kaunas laivelis liko ir be kapitono, ir be šturmanų. Tragedijos nėra, tiesiog periodiškai reikia atsinaujinti.

Renginys Facebook'e

Kiek Luni Kaunas mena, visada atsirasdavo ta kritinė savanorių ar iki tol tiesiog ramiai šešėlyje kiūtojusiųjų masė, kuri, reikalui esant, ramiu veidu perimdavo atsilaisvinusį vairą. Šio susitikimo tikslas ir būtų rasti bent keletą žmonių, kurie sutiktų patempti neformalųjį švietimą Kaune į viršų: organizuoti paskaitas, diskusijas, reikšmingų vaizdo įrašų peržiūras.

Dėl ko apskritai tai reikia tęsti? Visada buvo ir bus žmonių, kurie vakarais nori kažko prasmingesnio nei bendravimas facebook‘e apie Oskarų laimėtojus ar, iš neturėjimo, ką veikti, ėjimas miegoti septintą vakaro. Lengviau ar sunkiau turime pripažinti, kad LUNI koncepcija leidžia susipažinti, užmegzti ryšius, dalintis informacija, diskutuoti ir neužsisėdėti. Taip pat tai yra bendresnis ir geriau išplėtotas tinklas nei asmeninės iniciatyvos, ypač laikant mintyje komunikacinę infrastruktūrą, organizacijos istoriją.

Taigi kovo 13, penktadienį, visiems prijaučiantiems lunatikams ir ypač tiems, kas čia dar nedalyvavo ir aktyviai nori prisidėti, siūloma susitikti kavinėje „49“, kur alus nebrangus, o prie lauko staliukų (jei netyčia jau bus pavasaris) galima net revoliucijas kurpti.

              facebook lunirss lunitwitter luniwikipedia 32

Facebook

Vikipedija