b_400_266_16777215_00_images_2013_luni_kaunas_black.jpgGruodžio 12 d., ketvirtadienį, 19 val. BO antrajame aukšte LUNI Kaunas žiūrės paskutinę distopinio miniserialo "Black Mirror" seriją. Dviejų Charlie Brookerio kurto serialo serijų nepažiūrėsime kartu, bet juk visi žino, kur jas nusipirkti*.

Renginys Facebook'e

Serialo durimis trenkiančioje "The Waldo Moment" yra eksponuojamas modernios demokratijos "liaudies" ir "politikų" santykis. Protesto prieš nusistovėjusias politines partijas simboliu tampa virtualus personažas Waldo, kuris dalyvauja parlamento rinkimuose. Serialo autorius pateikia klausimą: kodėl įvairaus plauko "Waldo", laimintys demokratijos "grožio konkursą", nepaisant šios sėkmės tampa populiaraus pykčio ir patyčių objektu?

C. Brookeris žiūrovo klausia: ką, kaip ir ar iš viso ką nors keičia masiniai protesto judėjimai rinkimų cikluose? Kodėl ir Lietuvoje masinio sukilimo prieš establišmentą veikėjai (nuo Šerėno ir Valinsko iki Drąsos Kelio) nuolat išrenkami į parlamentą? Apie tai diskutuosime po paskutiniosios "Black Mirror" peržiūrų ciklo dalies.

              facebook lunirss lunitwitter luniwikipedia 32

Facebook

Vikipedija