komiksu-kulturaKauno LUNI ir „Kitokia grafika“ lapkričio 7 d., 18 val. kviečia į kavinę „Kultūra“ (Donelaičio 16, Kaune) kur vyks paskaita apie komiksus Lietuvoje.

Renginys Facebook'e

Sako, kad komiksų kultūra Lietuvoje atsigauna. Bet tai dar ne viskas: Kaip nupiešti komiksą? Kas apskritai juos piešia? Kur įsigyti komiksų leidinių? Kas tie workshopai? Ar mane tenai priims? Kaip išleisti komiksų knygelę, ziną ar grafinę novelę? Į šiuos klausimus pamėgins atsakyti komiksų kultūros sklaida Lietuvoje užsiimanti „Kitokia grafika“ ir komiksų autorės Anna Pavlova bei Miglė Anušauskaitė.

Grafikė ir komiksų menininkė Anna Pavlova (http://annapavlova.lt/) papasakos apie komiksų dirbtuvių (vadinamųjų workshopų) organizavimą, įvairovę ir svarbą. Komiksų tinklaraščio „i have no teeth“ (http://ihavenoteeth.com/) autorė Miglė Anušauskaitė pasidalins pastebėjimais, kaip piešti internetinius komiksus, o „Kitokia grafika“ pakalbės apie savo veiklą: komiksų leidybą ir jų populiarinimą Lietuvoje.

Daugiau apie lietuviškus (ir ne tik) komiksus galite pasiskaityti http://kitokiagrafika.lt/. www.lunikaunas.lt galite užsiprenumeruoti elektroninio pašto pranešimus apie LUNI Kaunas rengiamas paskaitas.

 

              facebook lunirss lunitwitter luniwikipedia 32

Facebook

Vikipedija