AE referendumasPenktadienio pradžiai Kauno LUNI kviečia į diskusiją atominės elektrinės priešininkus, palaikytojus ir - labiausiai - neapsisprendėlius. Renkamės prie apskričiausio "Kultūros" stalo spalio 12 d., 18 val.

Renginys Facebook'e

Spalio 14 d. kartu su parlamento rinkimais vyks ir patariamasis referendumas dėl Visagino atominės elektrinės statybų. Vienų nuomone, tai - tik cirkas visuomenei užganėdinti, kiti teigia, kad net ir "patariamasis" neigiamas atsakymas sukurtų galingą viešosios nuomonės precedentą namie ir svetur. Kol kas aišku tik tiek, kad kartojasi referendumo dėl ES scenarijus: oficialioji propaganda dusdama įtikinėja, kodėl TAIP. Į paribius pastumti priešininkai taip pat nenusileidžia nei per nago juodymą - NE ir viskas. Žodžiu, pro- ir kontra-propagandos per akis, o diskusijos trūksta.

Kviečiame atsinešti stipriausias nuomones, faktus ir statistiką, pasiimti po bokalą alaus ar puodelį arbatos ir šiame ginče jei ne pagimdyti tiesą, tai bent priartinti prie apsisprendimo. Formatas moderuojamas, bet laisvas, tad pasisakyti teks visiems norintiems.

Diskusiją įkvepia į Lietuvą atvykstantys Greenpeace ekspertai, tad dieną prieš diskusiją kviečiame apsilankyti Energetikos institute arba Kauno apskrities viešojoje bibliotekoje: www.facebook.com

              facebook lunirss lunitwitter luniwikipedia 32

Facebook

Vikipedija