words_like_freedomRugsėjo 23 d., ketvirtadienį, 18:00 val., L(A)B salėje, Kaunakiemio 4, Kaune, rengiamas LUNI organizatorių susibėgimas. Sulaukus naujų mokslų metų ir studentams iš gimtųjų Gudelių, Tytuvėnų ir Vilkaviškio uzurpavus Kauno polį, vėl reikia susirinkti kartu, susodinti vieniems kitus ant kelių ir dar kartą išsiaiškinti, kas yra Laisvasis universitetas, ar jis kaip nors susijęs su Laisvės statula ir Che Guevaros didybe.

Renginys facebook'e

Ketvirtadienį vyksiančiame susitikime demagogijos nebus: laukiama laisvo, nesuvaržyto diskurso ir plataus nuomonių spektro, pasisakant minėtomis (ir visomis kitomis) temomis. Kadangi rėmų LUNI praktiškai neturi, suėjimas nereikalauja jokių šabloninių manierų, dreskodo.ar išankstinio ruošimosi. Tebūnie tai savotiškas „brainstormingas“, nors valandėlei nugriaunantis Akropolio garažų slėgulį ir panaikinantis bet kokias dusinančias vertikales.

Susibėgime siūlome aptarti šiuos opusus:

• Kas yra LUNI šiandien ir koks jis galėtų būti rytoj? Kaip laikas keičia Laisvąjį Universitetą? Idėjų ir minčių ciklo tęstinumas;

• Prioritetai: paskaitos, filmai, virtualios diskusijos, pagalvių karai. Ko norėtume šiais metais?;

• Akademiškumas prieš gatvės tiesas;

• LUNI Kaunas pliusai ir trūkumai. Siūlymai, kaip pagerinti situaciją;

• Susipažinimas ir laisvas įsitraukimas į veiklą;

Su savimi galite atsinešti bet kokio tipo informacinius maišelius: galvas, kompiuterius, atmintines, knygas, dalintis šiuo intelektualiniu pajumi su kitais ir taip svariai prisidėti prie pirmojo oficialaus LUNI Kaunas dialogo šiais mokslo metais.

              facebook lunirss lunitwitter luniwikipedia 32

Facebook

Vikipedija