Luni.Plunge.logoŠių metų rugsėjį LUNI (Laisvasis universitetas) pradeda pirmąjį semestrą Plungėje. LUNI studentai rinksis kartą per dvi savaites. Užsiėmimuose tikimasi sulaukti 20–40 klausytojų. Geras pusvalandis skiriamas lektoriaus pranešimui, vėliau vyksta diskusijos. Galima demonstruoti filmus, naudoti kitas audiovizualines priemones.

Kviečiame Jus tapti Laisvojo universiteto (LUNI) kurso vadovu arba lektoriumi. Jei sutinkate juo tapti, Jums reiktų paruošti: 1. Užsiėmimo anonsą, kuriame nurodyta konkreti užsiėmimo tema ir trumpai pristatomi nagrinėjami klausimai. Vietoj anonso galima pateikti ir visą pranešimą. 2. Laisva forma pateikti trumpą informaciją apie save ir savo gebėjimus. Atskirų užsiėmimų anonsus LUNI lektoriai turėtų pateikti bent prieš 2 savaites iki užsiėmimo pradžios. Kuo anksčiau šie anonsai bus paruošti, tuo geriau žmonės susipažins su jų tematika ir pasiruoš diskusijoms.

Visa informacija apie būsimus kursus bei užsiėmimus yra patalpinama interneto svetainėje www.luni.lt ir kitais būdais išplatinama potencialiems klausytojams. Numatoma Jūsų užsiėmimo data nėra galutinė ir bet kokie pakeitimai gali būti iš anksto suderinti. Atminkite, kad Laisvajame universitete žinios netampa nei nuosavybe, nei sistema, nei galios monopoliu. LUNI nėra valdžios, visi dalyviai – lektoriai ir klausytojai – yra lygūs, o mokslas – nemokamas.

Prisijunkite prie LUNI kolektyvo Plungėje ir praneškite apie savo ketinimus el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį., arba telefonu 8 629 12826.

LUNI iniciatyvinė grupė Plungėje: Monika Narušytė, Kristina Donauskytė, Vytautas Niedvaras

              facebook lunirss lunitwitter luniwikipedia 32

Facebook

Vikipedija