b_850_315_16777215_00_images_iliustracijos_2014_vilnius_Algimantas_Lyva_ir_Mindaugas_Peleckis._Industrinis_stiklo_karoliukų_žaidimas.jpg

2014 m. spalio 6 d., pirmadienį, Laisvasis universitetas (LUNI) kviečia į susitikimą su neseniai išleistos knygos „Žaidimas" autoriais Algimantu Lyva ir Mindaugu Peleckiu, kurie stengsis visus įtraukti į postpasaulio žaidimą. Renginys vyks 18 val. VU Chemijos fakulteto 125 auditorijoje, Naugarduko g. 24, Vilniuje.

Renginys Facebook'e

Ar gali du virtualūs kūrėjai kartu parašyti knygą? Ar gali bendradarbiauti du rašytojai, kurie niekada nebuvo susitikę? Gali – atsako knygos „Žaidimas" autoriai, vadinantys savo kūrinį „literatūrine anomalija", „kompasu dideliems vaikams" ir „industriniu stiklo karoliukų žaidimu".

Postpasaulio žaidimas. Kas tai? Gal „dūkstantis talentas, kūrybinė drąsa, intelektualinė potencija, poetiškų metaforų pūga, žaidimas be taisyklių, provokacija, mįslinga autorystė, įdomu, fantastiška, „be ryšio" ir pan." (P. Bražėnas), o „gal ši knyga vis dėlto ne literatūrinis žaidimas? Arba daugiau ne literatūrinis, o kitoks? Koks?" (V. Martinkus) Knygos autoriai kartu su skaitytojais mėgins atsakyti į šį klausimą.

Knygą galima atsisiųsti pdf formatu iš: http://radikaliai.lt/media/2014/09/22/Zaidimas_zz_pataisytas_(1).pdf

              facebook lunirss lunitwitter luniwikipedia 32

Facebook

Vikipedija