tautvilas_laureckisLaisvojo universiteto paskaitos vėl grįžta po ilgos pertraukos. Kovo 20 d., šeštadienį, 18 val., Šiaulių rajono jaunimo centre (Sodų g. 4, Kuršėnai) vyks Laisvojo universiteto (LUNI) paskaita apie akvariumus, jų įvairovę, istoriją Lietuvoje ir pasaulyje. Lektorius Tautvilas Laureckis atsakys ir į klausimą, nuo ko pradėti norit turėti dalelę gamtos savo namuose.

Tautvilas Laureckis (g. 1987 m.) baigė Vilniaus kolegijos agrotechnologijų fakultetą, dirbo apželdintoju. Dabar vėl studentas – Klaipėdos universitete studijuoja kraštovaizdžio architektūrą. Laisvalaikiu domisi akvariumais, gamta, kultūra.

Renginys facebook'e

Daugelis mėgsta naminius gyvūnus. Akvariumas – vienas ramiausių „gyvūnų“. Jo teikiama ramybė ir grožis pakeri, įtraukia ir kelia teigiamas emocijas. Turbūt nėra abejingo gražiam akvariumui, tačiau ne visi žino, kokie galimi akvariumų tipai, kaip jį įsirengti ir nuo ko pradėti norint turėti dalelytę gamtos už skaidraus stiklo, kuri džiugintų ir puoštų mūsų aplinką.

LUNI paskaitoje bus apžvelgiama:

Akvariumų istorija pasaulyje ir Lietuvoje.

Akvariumų tipai

Akvariumas pradedančiajam.

Po paskaitos bus galimybė apžiūrėti vieną didžiausių akvariumų mūsų mieste, gauti informacijos ir patarimų iš akvariumus turinčių ir jais besidominčių. Laukiame visų!

akvariumas

              facebook lunirss lunitwitter luniwikipedia 32

Facebook

Vikipedija